روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 1,565
  • 1,696
  • 1,392,426
دستگیری دو سارق قطعات خودرو

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری دو برادر سارق و اعتراف به ۵۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شمیرانات خبر داد.
سرهنگ علیرضا ناصری نژاد گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری و اعلام سرقت محتویات داخل خودرو، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: عوامل تجسس کلانتری به محل وقوع سرقت اعزام و تحقیقات مقدماتی خود را آغاز که در بررسی های میدانی صورت گرفته، مشخص شد که سارقان که بعداً مشخص شد برادر هستند با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ به صورت دو نفره اقدام به سرقت محتویات خودروهای پارک شده در مناطق کم تردد می کنند. همچنین در تحقیقات پلیسی، شماره انتظامی موتورسیکلت و محل سکونت آنان شناسایی گردید.
این مسئول انتظامی افزود: نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و پس از اخذ دستور دستگیری متهمان، تیمی از مأموران انتظامی به محل سکونت متهمان اعزام که هر دو سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.
سرهنگ ناصری نژاد با اشاره به پذیرش جرم انتسابی از سوی سارقان تصریح کرد: سارقان که دارای چندین سابقه در خصوص سرقت و توزیع مواد مخدر می باشند به ۵۰ فقره سرقت طی دو ماه اخیر در حوزه شمیرانات اعتراف کردند.
رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش در پایان ضمن توصیه به شهروندان در خصوص عدم پارک خودرو در مناطق خلوت و کم تردد بدون استفاده از تجهیزات ایمنی گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی مالباختگان و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز