روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 965
  • 1,043,862
دستگیری راننده‌ای که مامور راهور را زیر گرفت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز جزئیات ماجرای حمله به مأمور راهور و پخش فیلمی دراین باره در فضای مجازی را تشریح کرد.
سرهنگ غلامعلی شرق در گفتگو با خبرنگاران تشریح کرد:چندی پیش در میدان عظیمیه شهر کرج یکی از ماموران پلیس راهور درحال اعمال قانون راننده خانم خودرو سمند بود که در این میان مردی به آن‌ها نزدیک شد تا از خانم جوان دفاع کند.
وی در ادامه گفت: متاسفانه در ادامه مرد مداخله جو اقدام به فحاشی کرده و مأمور پلیس راهور درخواست نیروی کمکی می‌کند.
در این لحظه مرد میانسال با خودروی خود به سمت افسر پلیس حرکت کرده و مأمور پلیس راهور که جان خود را در خطر دیده، روی کاپوت می‌پرد. راننده خودرو هم بدون توجه به وضعیت مأمور پلیس به حرکت ادامه می‌دهد. پس از طی مسافتی مأموران پلیس موفق به توقف خودرو و دستگیری مرد راننده کردند و خوشبختانه افسر پلیس هیچ صدمه‌ای ندیده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز اضافه کرد: درحال حاضر متهم تحویل اداره آگاهی شده و تحقیقات اولیه حاکی از آن است که مرد مداخله جو دچار مشکلات اعصاب و روان بوده و تحت درمان قرار داشته است.
سرهنگ غلامعلی شرق با اشاره به شعار هفته نیروی انتظامی به نام پلیس مقتدر امین مردم گفت: نیروی انتظامی همواره باید همواره مظهر اقتدار، نظم و مهربانی باشد و این به این معنی است که پلیس درعین توان انجام کار صاحب مشروعیت و مقبولیت لازم برای انجام آن کار از سوی جامعه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز