روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 249
  • 771
  • 1,433,885
دستگیری زن و شوهر سارق

فرمانده پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زوج جوانی خبر داد که برای تأمین هزینه اعتیاد و مخارج زندگی خود گوشی های تلفن همراه شهروندان را سرقت می کردند.
این زوج جوان که هر دو به مواد مخدر شیشه اعتیاد دارند با استفاده از موتور سیکلت طرح هوندا اقدام به سرقت گوشی های همراه مردم می کردند.
این سارقان با پوشاندن پلاک موتور سیکلت خود، به صورت دو ترک در ساعات مختلف شبانه روز و در نقاط مختلف شهر و بیشتر در خیابان های نواب، انقلاب، سی متری جی و میدان حر اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان کرده و پس از دستگیری در بازجویی های صورت گرفته علت سرقت خود را تامین هزینه اعتیاد و مخارج زندگی خود و فرزندشان اعلام کردند.
این سارقان تاکنون به بیش از ۵۰ فقره سرقت انواع گوشی همراه اعتراف و در بازجویی های صورت گرفته اعلام کردند که گوشی های سرقتی را به حداقل قیمت به مالخری به نام مجید می‌فروختند.
یکی از مالباخته ها به نام امید در این زمینه گفت: در خیابان سی متری جی با گوشی همراهم در حال صحبت کردن بودم که نا غافل توسط یک زن و مرد موتور سیکلت سوار گوشی همراه من به سرقت برده شد که پس از آن سعی کردم که پلاک موتور سیکلت سارقان را یادداشت کنم که دیدم پلاک موتور سیکلتشان را پوشانده اند و شماره آن قابل خواندن نیست.
زن جوانی که گوشی همراه آن توسط سارقان به سرقت رفته بود نیز در شکایت به پلیس اعلام کرد: چند روزی بیشتر نبود که گوشی ام را خریده بودم در ایستگاه بی آر تی در حالی که منتظر اتوبوس بودم مشغول ارسال پیامک بودم که در یک لحظه گوشی همراه من توسط زنی که ترک‌نشین یک دستگاه موتور سیکلت بود سرقت شد.
مرد جوان ( نیما) که دارای دو فقره سابقه کیفری به اتهام خرید و فروش مواد مخدر و موبایل قاپی است در بازجویی های صورت گرفته مدعی است که همسرش وی را وادار به انجام این کار می کرده است.
نیما که حدود ۶ ماه پیش به اتهام سرقت موبایل پس از تحمل چندین ماه حبس از زندان تهران بزرگ آزاد شده است در اعترافات خود مدعی است از ۵ ماه پیش با همدستی همسرش ( سارا) برای تامین مخارج زندگی و مصرف مواد مخدر این سرقتها را انجام می داده است.
در بررسی های صورت گرفته محل اختفای این زوج سارق در سه راه مقدم شناسایی و سارقان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شدند.
سرهنگ کارآگاه عزیز خانی فرمانده پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه استفاده از لوازم جانبی همچون هندزفری می تواند در کاهش سرقت گوشی همراه تاثیر داشته باشد، بیان داشت: این زوج جوان به دستور قاضی شعبه دهم بازپرسی ناحیه دهم دادسرای تهران برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز