روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
دستگیری زوج قاچاقچی با ٢‌ میلیارد ریال گوشی تلفن همراه

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر از کشف یک محموله گوشی خارجی قاچاق به ارزش دو‌ میلیارد ریال خبر داد.
سرهنگ «رجبعلی مختاری» اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان شاهین‌شهر حین کنترل خودروهای عبوری از محور شاهین‌شهر به کاشان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو بیش از ٣٠۵ دستگاه گوشی هوشمند، ۵٩ عدد گوشی تلفن بی‌سیم ثابت، تعداد ١۴٠ عدد باتری تلفن همراه، تعداد هزارو ١٠٠ عدد شارژر تلفن همراه و تعداد ١٠٨ دهنی گوشی تلفن ثابت خارجی بدون مدارک قانونی گمرکی کشف شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: در این رابطه یک مرد و یک زن دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
سرهنگ مختاری با اشاره به اینکه این محموله از جنوب کشور بارگیری شده و در حال انتقال به تهران بود، افزود: ارزش محموله کشف‌شده به وسیله کارشناسان مربوطه دو‌ میلیارد ریال اعلام شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز