روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 640
  • 798
  • 1,334,139
دستگیری سارق خودرو با لباس سربازی!

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر، از دستگیری سارق خودرویی خبر داد که برای اغفال پلیس، لباس سربازی یکی از نیروهای مسلح را به تن کرده بود.
سرهنگ علی شریفی با اشاره به دستگیری سارق خودرو با لباس سربازی یکی از نیروهای مسلح در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت خبری مبنی بر تردد خودرویی مسروقه در محدوده استحفاظی کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر (عج)، گشت‌های انتظامی سریعاً دست به کار شده و با افزایش گشت‌زنی‌ها در سطح محدوده، دستگیری این سارق در دستور کار قرار گرفت.
رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر، گفت: پس از چندین ساعت گشت‌زنی، همکاران ما با یک دستگاه خودروی سواری مواجه شدند که راننده آن لباس سربازان نیروهای مسلح را به تن کرده بود، لذا پس از استعلام پلاک خودروی مذکور مشخص شد این خودرو، دارای سابقه سرقتی است.
سرهنگ علی شریفی ، رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر افزود: پس از متوقف کردن خودرو مذکور و دستگیری راننده، متهم در بازجویی اولیه ضمن پذیرش بزه انتسابی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز