روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 403
  • 721
  • 1,335,325
دستگیری عاملان قطعی برق در محلات غرب تهران

رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری اعضای باندی که اقدام به سرقت خودرو و کابل های برق در محدوده غرب تهران کرده و سبب قطعی برق در برخی از این مناطق شده بودند، خبر داد.
سرهنگ علیرضا شعبانپور دراین باره گفت: چند شب گذشته عوامل گشت کلانتری ۱۱۸ ستارخان در حال گشت زنی در محدوده میدان صادقیه بودند که سرنشینان یک دستگاه سواری پژو پارس مشکی رنگ توجه آنان را به خود جلب کرد.
وی با بیان اینکه مأموران این افراد را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند، گفت: پنج نفر داخل این خودرو حضور داشتند که دقایقی بعد در یکی از خیابان های فرعی منطقه توقف کرده و مشاهده شد که چهار نفر از آنان از خودرو پیاده شده و از صندوق عقب خودرو چند میلگرد و یک قیچی صنعتی را خارج کردند.
شعبانپور ادامه داد: یکی از این افراد میلگردها را داخل حفره های تیر برق کرده و شروع به بالا رفتن از آن کرد و قصد داشت سیم های برق را با قیچی آهن‌بر قطع کند که ماموران وارد عمل شده و اقدام به دستگیری آنان کردند.
رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان با بیان اینکه راننده پژو پارس پا به فرار گذاشت، اظهارکرد: تعقیب و گریز میان این فرد و پلیس آغاز شد و دقایقی بعد عوامل گشت کلانتری ۱۱۸ ستارخان اقدام به تیراندازی هوایی کرده و متهم تحت تعقیب را نیز دستگیر کردند.
وی با اشاره به استعلام پلاک خودروی پژو پارس گفت: بررسی سوابق پلاک این خودرو نشان داد که که چند روز پیش به سرقت رفته است، همچنین در بازرسی از داخل خودرو نیز علاوه بر کشف حدود ۱۰۰۰ متر کابل برق که در همان روز به سرقت رفته بود، تعدادی پلاک خودرو نیز کشف شد که تحقیقات بعدی نشان داد سرقت این خودروها نیز اعلام شده است.
شعبانپور با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، افزود: این افراد اعتراف کردند که کابل های برق را به فردی به نام دایی در منطقه خلازیل فروخته اند و به ازای هر یک کیلوگرم آن ۴۵ هزار تومان دریافت کرده اند.
به گفته رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان، در همین ایام شرکت توزیع برق استان تهران نیز از سرقت کابل های برق در مناطق صادقیه، شهران و کن شکایاتی را طرح کرده بود که به احتمال زیاد از سوی همین باند انجام شده است.
وی اضافه کرد: برای متهمان دستگیر شده پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز