روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 96
  • 806
  • 1,045,457
دستگیری عامل اصلی شرارت و ناامنی بلوچستانی

جانشین انتظامی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری عامل اصلی شرارت و ناامنی در شهرستان دلگان خبر داد.
به گزارش خبرنگاران سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان وبلوچستان گفت: در پی اختلاف بین دو طایفه در شهرستان دلگان و درگیری مسلحانه که منجر به قتل و مجروحیت تعدادی از افراد این دو طایفه شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی مشخص شد فردی از این ۲ طایفه نیز در شهرستان شهریار در غرب استان تهران توسط طایفه مقابل به صورت مسلحانه به قتل رسیده است.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه با تحقیقات بیشتر مشخص شد که ۲ نفر دیگر از افراد این طایفه‌ها نیز توسط افراد طایفه مقابل در شهرستان دلگان به صورت مسلحانه به گروگان گرفته شده و مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته‌اند.
سردار احمد طاهری بیان داشت: با تحقیقات میدانی محل نگهداری ربوده شدگان توسط پلیس شناسایی و طی یک عملیات ویژه آن‌ها را از چنگال ربایندگان آزاد کردند و ربایندگان با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.
سردار طاهری یادآور شد: با رصد اطلاعاتی و تحقیقات گسترده هویت یکی از عاملان اصلی این گروگان گیری که در پرونده خود سابقه ایجاد ناامنی، شرارت، قتل و درگیری با ماموران در منطقه دلگان را داشت، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان مورد شناسایی قرار گرفت.
این مقام عالی انتظامی گفت: با بررسی‌های دقیق و تعقیب و مراقبت‌های هدفمند مخفیگاه این متهم فراری در شهرستان شهریار مورد شناسایی قرار گرفت که در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی توسط تیم اعزامی اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با همکاری پلیس آگاهی شهریار دستگیر شد.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان، افزود: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هرگونه اقدام غیر قانونی با هنجار شکنان برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز