دستگیری عامل اصلی شرارت و ناامنی بلوچستانی

جانشین انتظامی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری عامل اصلی شرارت و ناامنی در شهرستان دلگان خبر داد.
به گزارش خبرنگاران سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان وبلوچستان گفت: در پی اختلاف بین دو طایفه در شهرستان دلگان و درگیری مسلحانه که منجر به قتل و مجروحیت تعدادی از افراد این دو طایفه شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی مشخص شد فردی از این ۲ طایفه نیز در شهرستان شهریار در غرب استان تهران توسط طایفه مقابل به صورت مسلحانه به قتل رسیده است.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه با تحقیقات بیشتر مشخص شد که ۲ نفر دیگر از افراد این طایفه‌ها نیز توسط افراد طایفه مقابل در شهرستان دلگان به صورت مسلحانه به گروگان گرفته شده و مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته‌اند.
سردار احمد طاهری بیان داشت: با تحقیقات میدانی محل نگهداری ربوده شدگان توسط پلیس شناسایی و طی یک عملیات ویژه آن‌ها را از چنگال ربایندگان آزاد کردند و ربایندگان با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.
سردار طاهری یادآور شد: با رصد اطلاعاتی و تحقیقات گسترده هویت یکی از عاملان اصلی این گروگان گیری که در پرونده خود سابقه ایجاد ناامنی، شرارت، قتل و درگیری با ماموران در منطقه دلگان را داشت، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان مورد شناسایی قرار گرفت.
این مقام عالی انتظامی گفت: با بررسی‌های دقیق و تعقیب و مراقبت‌های هدفمند مخفیگاه این متهم فراری در شهرستان شهریار مورد شناسایی قرار گرفت که در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی توسط تیم اعزامی اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با همکاری پلیس آگاهی شهریار دستگیر شد.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان، افزود: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هرگونه اقدام غیر قانونی با هنجار شکنان برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از