روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 164
  • 700
  • 1,332,104
دستگیری عامل قتل عام خانوادگی در کوهستان

دستگیری عامل قتل عام خانوادگی در کوهستان

عامل قتــل عام خانوادگی در شهرســتان چایپاره پــس از دو مــاه زندگــی در ارتفاعــات روســتا شناسایی و دستگیر شد. دستگیری عامل قتل عام خانوادگی در کوهستان ، رســیدگی به این پرونده چهارم تیر امسال همزمان با کشف جسد سه عضو یک خانواده در روستای کســیان از توابــع شهرســتان چایپاره آغاز شــد. تحقیقات اولیه نشــان می داد مرد ۳۶ ساله،همســر ۲۶ ساله اش و کودک ۵/۱ ساله با اسلحه شکاری به قتل رســیده انــد. برخی شــاهدان اعلام کردند عامل این جنایت برادر ۳۰ ساله مقتول است. با شناســایی هویت عامل جنایت مشــخص شــد او پــس از قتل برادر و اعضــای خانــواده او بــه محــل نامعلومی گریخته اســت. همچنین مشــخص شد قاتل با برادرش دچار اختلاف بر سر ارثیه بوده و پرونده ای نیز در دادسرا دارند. ســرهنگ حقــی رئیــس پلیــس شهرســتان چایپــاره از دســتگیری قاتل با گذشت دو ماه از وقوع جنایت خبر داد و گفت: این قاتل ۳۰ ســاله در نزدیکی محل زندگی خود و ارتفاعات روستای بندلی شناسایی و دستگیر شد. ســرهنگ حقی افزود: ایــن فرد در حین دســتگیری حامل سالح سرد بود و مدعی شده است که اسلحه شکاری را که با آن مرتکب قتل شده است را در رودخانه رها کرده است. وی تصریــح کرد: اختلافــات خانوادگی انگیزه این قتل بوده اســت و متهم با تشــکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز