روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
دستگیری عوامل جنایت قتل خانوادگی

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو نفر از عوامل جنایت قتل خانوادگی در شهرستان پاکدشت خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سردار عبدالرضا ناظری گفت: در پی اعلام کشف یک جسد در کانال انتقال آب در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت، رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. در بررسی‌های به‌عمل‌آمده از جسد متوفی مشخص شد که مقتول بر اثر خفگی و پرتاب از ارتفاع دچار جراحات فراوان شده و جان خود را از دست داده است.مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات از خانواده و دوستان مقتول، به اختلاف خانوادگی میان وی و همسرش پی بردند که وقوع قتل به وسیله باجناق با همدستی همسر مشخص شد.
وی افزود: در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد که مقتول ابتدا به وسیله همسر مسموم شده و در حالت نیمه‌هوشیاری، از سوی باجناق به خارج از شهر منتقل و داخل کانال آب انداخته می‌شود. دو متهم به قتل به وسیله مأموران پلیس آگاهی دستگیر و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی با مراجع قضائی ارجاع داده شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز