روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 480
  • 746
  • 1,351,236
دستگیری ماموران قلابی بهزیستی

عوامل جاعل در تاکستان که با عنوان ماموران بهزیستی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می کردند، دستگیر شدند.
مسئول حراست بهزیستی استان قزوین از شناسایی و دستگیری عاملین یک موسسه خیریه در شهرستان تاکستان که اقدام به جعل عنوان می کردند، خبر داد و گفت: این افراد در این موسسه با صدور قبض و کارت شناسایی با عنوان سازمان بهزیستی، کمک های مردمی را جمع آوری می کردند.
امیر امین خواه گفت: نامبردگان ضمن سوء استفاده از عنوان سازمان بهزیستی در سطح معابر شهری با مراجعه به درب منازل و مغازه ها مبالغ نقدی شهروندان خیّر را به نفع خود جلب می کردند. از افراد دستگیر شده تعدادی کارت شناسایی و قبوض رسید وجه ضبط و به همراه نامبردگان جهت رسیدگی قانونی تحویل محاکم ذیصلاح شد.
امین خواه با اشاره به اینکه اخیراً شاهد تکرار سوء استفاده از عنوان سازمان بهزیستی، توسط برخی اشخاص و تحت عنوان موسسات خیریه در برخی شهرها، خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی هیچ گونه برنامه ای جهت دریافت کمک های نقدی در سطح معابر شهر و درب منازل ندارد و دراین خصوص هیچ مجوزی صادر نشده است.
وی در این خصوص تاکید کرد: هم استانی ها در صورت مشاهده هرگونه اقدام مشابه ، ضمن خودداری از مساعدت، سریعا مراتب را به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز