روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 3,037
  • بازدید دیروز: 2,848
  • کل بازدید ها: 839,079
دستگیری موبایل قاپان حرفه ای

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق موتور سوار که اقدام به سرقت تلفن همراه در محدوده مرکز تهران می کردند، خبر داد.
سرهنگ محمد نادر بیگی درباره دستگیری دزدان گوشی قاپ گفت: آخرین روز اردیبهشت ماه فرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۷ فسلطین اعلام کرد که گوشی تلفن همراهش از سوی ۲ جوان موتور سوار به سرقت رفته است.
سرهنگ نادر بیگی افزود: پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و طی هماهنگی با بازپرس محترم شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
مالباخته پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت یک ظهر بود که خیابان شهید قرنی در حال صحبت با گوشی موبایل بودم که ناگهان ۲ پسر جوان سوار بر موتور پالس سفید رنگ اقدام به سرقت گوشی موبایلم کرده و به سرعت متواری شدند.
سرهنگ نادربیگی در خصوص سرنخ به دست آمده از شاکی پرونده ادامه داد: مالباخته در اظهاراتش عنوان کرد که پس از سرقت با تلفن همراه دیگری که همراه داشته اقدام به عکس برداری از موتورسیکلت دزدان کرده است و توانسته تصویر و شماره پلاک دزدان را عکس برداری کند.
کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع یافتند که افراد دیگری از سوی این ۲ سارق جوان با موتور پالس سفید و مشکی هدف سرقت قرار گرفته اند.
رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: کارآگاهان با استفاده از تصویر دزدان و شماره پلاک پالس سفید رنگ، سوابق مجرمان سابقه دار را مورد بررسی قرار دادند و موفق به شناسایی یکی از دزدان حرفه ای به نام «مسعود» (۲۳ ساله) به عنوان یکی از متهمان تحت تعیب ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.
سرهنگ نادربیگی در خصوص دستگیری سارق سابقه دار گفت: کارآگاهان با اقدامات پلیسی موفق به شناسایی «مسعود» شدند ۵تیر ماه این متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.
متهم پس از دستگیری یکی دیگر از همدستانش «حسن» را که از سارقان سابقه دار است به ماموران معرفی کرد. با شناسایی دومین متهم پرونده به نام حسن، کارآگاهان ضمن شناسایی دقیق محل تردد این شخص، وی را ساعت ۶بعد از ظهر ۵تیرماه در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.
سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر عنوان داشت: متهمان پس از دستگیری به دهها فقره سرقت گوشی به شیوه قاپیدن با موتورسیکلت های پالس سفید و مشکی رنگ در سطح شهر تهران اعتراف کردند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز