روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 1,073
  • 1,394,398
دستگیری ۱۴۵ سارق و زورگیر در پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۴۵ سارق و زورگیر در عملیات پلیس پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
سردار حسین ساجدی‌نیا باحضور در مقر پلیس آگاهی پایتخت، گفت: طرح امنیت محله محور در سطح پایتخت به مرحله اجرا در آمد و در همین راستا رصد سارقان سابقه‌دار و همچنین متهمان تحت تعقیب در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه برخی از افراد دستگیر شده از این باندها بعد از گذران دوران محکومیت بار دیگر جذب باندهای تبهکاری شده‌ بودند، گفت: در مجموع ۱۴۵ سارق و زورگیر که در قالب ۳۰ باند فعالیت می‌کردند، دستگیر شدند.
به گفته ساجدی‌نیا در سوابق افراد دستگیر شده سرقت، سرقت مسلحانه، کیف قاپی و زورگیری به چشم می‌خورد.
وی در پاسخ به سوالی در مورد سابقه کیفری افراد دستگیر شده اظهارکرد: بیش از ۶۰ درصد از افراد دستگیر شده در این طرح از متهمان سابقه دارند.
ساجدی نیا با بیان اینکه در جریان اجرای این طرح، کارآگاهان موفق شدند دو باند سرقت مسلحانه را شناسایی و دستگیر کنند، گفت: اعضای یکی از این باندها اقدام به سرقت کرده و باندی دیگر نیز قصد سرقت مسلحانه از یک مغازه فرش فروشی را داشت که اعضایش شناسایی و دستگیر شدند.
رییس پلیس پایتخت تاکید کرد: طرح‌های امنیت محله محور در سطح شهر تهران و همه محله‌ها اجرا می‌شود و ادامه خواهد داشت.
به گفته ساجدی‌نیا ۴۰ درصد از متهمان دستگیر شده در اجرای طرح شب گذشته در حاشیه تهران و شهرستان‌های اطراف شناسایی و دستگیر شده‌اند.
وی همچنین از افزایش گشت‌های پلیس به ویژه در تفرجگاه‌ها و پارک‌های پایتخت همزمان با فرارسیدن تابستان خبر داد و افزود: طرح‌های دیگری همچون دستگیری اراذل و اوباش نیز در دست اجراست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز