روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 295
  • 749
  • 1,336,780
دستگیری ۲ جاعل مامورنما

جانشین رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی از دستگیری دو نفر جاعل مامورنما در تبریز خبر داد.
سرهنگ ابراهیم امرانی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعداد دو نفر با جعل عنوان مامور ارگان‌های امنیتی قصد اخاذی ازشهروندان تبریزی، شناسایی و دستگیری جاعلان مورد در دستور کار ماموران بازرسی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران بازرسی ویژه استان در یک عملیات غافلگیرانه دو نفر جاعل مامورنما را دستگیر و در بازرسی از آن‌ها سلاح کمری، دستبند، بی‌سیم و تجهیزات پلیسی کشف کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه جاعلان مامورنما از شهروندان تبریزی ۵۰ میلیون ریال اخاذی کرده بودند، تصریح کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.
جانشین رئیس بازرسی استان در پایان به شهروندان توصیه کرد که جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو در صورت درخواست‌های غیر معقول توسط افرادی که خود را مامور معرفی می‌کنند، حتماً از وی کارت شناسایی معتبر بخواهند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را با شماره‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز