روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
دستگیر ی مالخران دریچه‌ های چدنی

جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) از دستگیری مالخران دریچه‌های مسروقه آب، برق و مخابرات خبر داد.
سرهنگ حمیدرضا رضایی در تشریح جزئیات خبر فوق، گفت: در اجرای دستور قضایی مبنی بر دستگیری خریداران دریچه‌های مسروقه آب، برق و مخابرات، تیم عملیات کلانتری، شناسایی افرادی که اقدام به خرید دریچه‌ های چدنی از سارقان می‌کردند، در دستور کار قرار گرفت.
جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) تصریح کرد: در این راستا دو مالخر سابقه‌دار که عمدتاً سارقان برای فروش اموال مسروقه به آنها مراجعه می‌کردند در منطقه خلازیر شناسایی شدند.
وی افزود: پس از هماهنگی قضایی، ماموران وارد عمل شدند و دو متهم مورد نظر را در گاراژی دستگیر و تعداد ۲۵ عدد دریچه چدنی با ارزشی تقریبی هر کدام حدودا ۸۰۰ هزار تومان کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اینکه اموال کشف شده مربوط به شرکت‌ مخابرات، آبفا و شهرداری تهران است نمایندگان ادارات فوق با مراجعه به مراجع قضایی نسبت به تشکیل پرونده اقدام کردند.
سرهنگ رضایی با بیان اینکه سرقت اینگونه اموال بستر‌ساز سرقت‌هایی همانند سرقت کابل، تجهیزات مخابراتی و همچنین بروز مشکلاتی همچون قطع برق و قطع خطوط مخابراتی است از همه شهروندان درخواست کرد: چنانچه در این خصوص موردی را مشاهده کردند، سریعا موضوع را از طریق فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز