روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 375
  • 761
  • 1,333,076
دستگیـری رئیس اختلاسگر بانک در شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری رئیس متخلف یکی از شعب بانکی در شیراز که قریب به ۴ میلیارد تومان اختلاس کرده است، خبر داد.
سردار احمدرضا گودرزی اعلام کرد: رئیس یکی از شعب بانکی در شیراز که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اختلاس کرده بود، دستگیر شد.
او در توضیح چگونگی این رخداد، گفت: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از بانک‌ها در شیراز مبنی بر وقوع اختلاس توسط رئیس بانک، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند . وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که فرد یاد شده با ترفندی خاص ۸۰ فقره حساب بانکی به نام یک شهروند افتتاح و به این شیوه مبلغ زیادی وجه نقد اختلاس کرده است‌.
این مقام انتظامی گفت: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر را در شیراز شناسایی ‌و دستگیر کردند.
گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی انجام شده توسط پلیس آگاهی به ۳۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اختلاس اقرار کرد و بعد از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز