روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 688
  • 821
  • 1,076,523
دستگیـری سـارق مانتـو

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری زن سارقی خبر داد که اقدام به سرقت مانتو می‌کرد.
سرهنگ رسول بهرامی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول چندین شکایت از فروشگاه‌های مانتو فروشی در محلات تهران نو و نیروی هوایی موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قرار گرفت.
بابررسی دوربین‌های مداربسته و تحقیقات میدانی مشخص گردید سارقان فروشگاه‌هایی را که فاقد گیت کنترلی می‌باشند را انتخاب می‌کنند و به صورت سه نفره وارد محل می‌شوند و دو نفر از آنان فروشنده را سرگرم می‌کند و سارق اصلی که خانم درشت اندام و ۴۳ ساله است در یک لحظه و بدور از چشم سایرین چندین مانتو را برداشته و زیر چادر خود می‌گذارد و از فروشگاه خارج می‌شود.
با بررسی‌های پلیسی مشخص گردید سارق اصلی سابقه دار می‌باشد و سابقا نیز تحت عنوان سرقت از فروشگاه‌ها به زندان رفته بود که اخیرا آزاد شده است و با تشکیل باندی که دو نفر دیگر خانم‌های ۳۴ و ۳۹ ساله بودند و از همسایگان قدیمی وی بودند اقدام به سرقت از فروشگاه‌ها می‌نمودند.
پس از هماهنگی‌های قضایی مخفیگاه متهم شناسایی و در یکی از محلات شرق پایتخت دستگیر گردید.
در تحقیقات بیان داشت مطلقه می‌باشد و به همراه دو دوست خود که آنان نیز مطلقه می‌باشند ساعات عصر فروشگاه‌های شلوغ که ضعف‌های امنیتی پیشگیرانه سرقت داشتند را در شرق تهران انتخاب می‌کردند و با شیوه حواسپرانی متصدیان که از سوی دو نفر همراه وی انجام می‌شد شخصا نسبت به سرقت مانتو‌ها اقدام می‌کرد و همدستان وی دقایقی پس از اینکه وی از محل خارج می‌شد آنان نیز فروشگاه را ترک می‌کردند.
هر دو روز یکبار به دو فروشگاه مراجعه می‌کردند و در عصر‌های پنج شنبه و جمعه به چندین فروشگاه دستبرد می‌زدند که معمولا در هر بار سرقت ۵ یا ۶ مانتو به سرقت می‌بردند و هرکدام را به قیمت ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان به مالخری می‌فروختند.
با توجه به اعتیاد شدید مبالغ بسیاری از درآمد‌های خود را صرف مصرف شیشه و هرویین می‌کردند. تلاش جهت دستگیری همدستان وی ادامه دارد و متهم با قرار قانونی روانه زندان گردید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز