روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 822
  • 849
  • 1,360,734
دستگیــری سارق جواهرات

سرهنگ صابر عباس زاده، رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی: یکی از ۲ سارق جواهرات بانوان استان در دام پلیس گرفتار شد. این ۲ سارق با شگردی خاص و اغفال بانوان مسن، در شهر‌های تبریز، مراغه، جلفا، مرند، اسکو و دیگر شهرهای استان و کشور ، طلا و جواهرات آنان را سرقت می‌کردند. سارقان پس از اقدام به سرقت، متواری شده بودند که با پیگیری و هوشیاری پلیس، یکی از آن‌ها در استان مرکزی دستگیر و به آذربایجان شرقی منتقل شد. فرد دستگیر شده به ۱۶ فقره سرقت به عنف و زورگیری اعتراف کرده است.
سرهنگ عباس زاده درباره شیوه سرقت افزود: سارقان سوار بر خودروی بدون پلاک و با ساک حاوی البسه به بهانه کمک به فقرا، از بانوان مسن در یافتن افراد فقیر، کمک می‌خواستند و در این حین با بیان اینکه در خرید طلا برای همسرشان، اطلاعات کافی نداشته و بی تجربه هستند، النگو، انگشتر و گردن بند بانوان مسن را برای دیدن اندازه و عیار آنها، می‌گرفتند و مقابل چشم آن‌ها در کیسه نایلونی گذاشته و داخل ساک قرار می‌دادند و همان ساک را با این عنوان که آن را به خانواده‌ای فقیر برسانند، به بانوان تحویل می‌دادند، غافل از اینکه در ته ساک، سوراخی وجود داشت که کیسه نایلون حاوی طلا و جواهرات از آن به خارج هدایت می‌شد. بانوان مال باخته پس از متواری شدن سارقان، هنگامی که ساک را برای برداشتن طلا و جواهرات خود باز می‌کردند، تازه متوجه می‌شدند که طلا و جواهراتشان چگونه به سرقت رفته است. مردم به خصوص بانوان هوشیارتر بوده و فریب افراد بیگانه و شیاد را نخورند و در مواجهه با چنین موارد مشکوکی، پلیس را در جریان قرار دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز