روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
دستگیـــری سارقان قمه‌کش منـازل

رئیس کلانتری ۱٢٢ دربند از دستگیری سارقان منزل به عنف پس از درگیری سارقان با صاحبخانه در محله زعفرانیه خبر داد.
سرهنگ محمد باقر قدم زاده گفت: چند شب گذشته ٢ سارق منزل پس از اطمینان از خالی بودن منزل در محله زعفرانیه از درب پارکینگ وارد منزل شده و زمانی که با صاحبخانه روبرو شده ضمن ایجاد رعب و وحشت و قمه کشی اقدام به فرار می کنند.
وی افزود: با تماس شهروند با ١١٠ بلافاصله مامورین که در همان نزدیکی در حال گشت زنی بودند کمتر از یک دقیقه در موقعیت حاضر و سارقین که با خودرو پژو ۴٠۵ در حال فرار بوده را تعقیب و موفق به دستگیری و کشف یک عدد قمه بزرگ از آنان می شوند.
رئیس کلانتری ۱٢٢ دربند بیان داشت: با توجه به رویارویی سارقان با صاحبخانه خوشبختانه اموالی به سرقت نرفته بود و آسیبی هم به ساکنین وارد نشده بود صرفا سارقان با قمه کشی باعث ایجاد رعب و وحشت شده بودند.
سرهنگ قدم زاده تصریح کرد: با انتقال متهمان به کلانتری و انجام بازجویی های فنی انتساب بزه به آنان محرز و متهمین جهت ادامه تحقیقات در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی شمیرانات شدند.
وی در پایان از شهروندان خواست کلیه اقدامات امنیتی منازل خود را جهت پیشگیری از سرقت منزل لحاظ کنند و ضمنا شهروندانی که اخیراً منازل آنان در محدوده شمال تهران به این شیوه و شگرد مورد دستبرد قرار گرفته است می توانند جهت شناسایی سارقین به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز