روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
دستگیـــــری ۳ زورگیــــــر سابــــــقه دار

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سه نفر زورگیر و قاپ زن سابقه دار در قالب باند زورگیران و کشف ۵ دستگاه گوشی گرانقیمت، سیم کارت و دو قبضه چاقو در محدوده خیابان حافظ خبر داد.
سرهنگ دوم غلامرضا یوسف وند گفت: در پی وقوع چند مورد سرقت در خیابان حافظ عوامل گشت نامحسوس کلانتری اقدامات پلیسی خود را جهت شناسایی سارقان آغاز کردند که حین گشت زنی به ۴ نفر برخورد کردند که به صورت سوار بر موتورسیکلت داخل خیابان در حین زورگیری از یک شهروند بودند با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که بعداز تعقیب و گریز سه نفر آنها دستگیر شدند که در بازرسی بدنی تعداد ۵ دستگاه گوشی گران قیمت کشف شد.
وی افزود: در بازجویی اولیه مجرمین به سرقت ۷ عدد گوشی دیگر اعتراف و همچنین تعدادی از مالباختگان هنگام مراجعه به کلانتری مجرمین را شناسایی کردند.
رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین بیان داشت: این متهمان مقداری مواد مخدر با ترازو جهت وزن کردن مواد مخدر و دو قبضه سلاح سرد به همراه داشتند.
رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: با مشاهده موتورسوارهای مشکوکی که در خیابان پرسه زنی می کنند حتما موضوع را با پلیس ۱۱۰ در جریان بگذارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز