روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
دستیابی به اهداف انقلاب با «تولید علم و ساماندهی اقتصاد»

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: ما اگر بخواهیم به اهداف عالی انقلاب اسلامی و اسلام انقلابی دست پیدا کنیم باید تولید علم کنیم و اقتصاد را سر و سامان دهیم.
سردار کریمیان در مراسم افتتاح مرکز رشد علم و فناوری مهندسی پزشکی بسیج علمی استان با اشاره طرح نهضت نرم افزاری از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: ما نمی‌توانیم بگوییم دشمن ما را به حال خودمان می‌گذارد، بلکه تا وقتی که بر افکار و آرمان‌های انقلاب باقی هستیم دشمن با ما سر جنگ دارد.
فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: بر همین اساس رهبر معظم انقلاب با تهیه نقشه راه بسیار واضح، روشن، گسترده و قابل اجرا بحث تولید علم و نهضت نرم افزاری را با محوریت اندیشکده‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی مطرح کردند.
فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت اقتصاد و معیشت در جامعه گفت: در زندگی امروزه ما اقتصاد و معیشت وابستگی مستقیم به تولید علم دارد و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند، رشد اقتصادی بدون داشتن علم و فناوری میسر نیست.
کریمیان با تاکید به اینکه ما در جامعه از پتانسیل‌های کافی برخورداریم گفت: جوانان جامعه ما جوانانی مستعد هستند ولی با توجه به خلاءهای موجود که مهمترین آن خلا مدیریتی است نمی‌توانیم این جوانان را شکوفا کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز