روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 3,170
  • بازدید دیروز: 2,848
  • کل بازدید ها: 839,212
دستیابی به توسعه مستلزم بکارگیری دانش مدیریت توسعه است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی دستیابی به توسعه را مستلزم بکارگیری دانش مدیریت توسعه در همه سطوح ملی، استانی و شهرستانی دانست.
داود بهبودی اظهار کرد: اقتصاد کشور مشکلات و موانع مهمی را پیش روی خود دارد که تنها با اتکاء به اقتصاد مقاومتی می‌تواند آنها را رفع کند.وی با بیان اینکه توسعه یک امر درونزا بوده و متکی به منابع انسانی داخلی است که در عین حال می‌تواند از امکانات خارجی نیز بهره‌مند شود، افزود: یک نکته مهم مستتر در مفهوم اقتصاد مقاومتی الزام و ضرورت اتکا اقتصاد به توان داخلی با نگاه به اقتصاد جهانی است.
بهبودی نوسازی و دانش‌بنیان نمودن اقتصاد ملی را در تمامی سطوح ملی و بومی از دیگر الزامات تحقق عینی اقتصاد مقاومتی عنوان و اضافه کرد: کشورهایی مثل مالزی و هند نمونه‌ای از کشورهای در حال توسعه هستند که توانسته‌اند مفاهیم اقتصاد مقاومتی را بطور عینی تحقق بخشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه همه اقتصادهای دنیا به دنبال یک شرایط توسعه یافته هستند، گفت: اقتصاد مقاومتی و توسعه در واقع دو روی یک سکه هستند و در ادبیات روز دنیا این دو عبارت تعبیری یکسان از مفهومی واحد هستند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز