روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 471
  • بازدید دیروز: 844
  • کل بازدید ها: 531,159
دستیابی به توسعه مستلزم بکارگیری دانش مدیریت توسعه است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی دستیابی به توسعه را مستلزم بکارگیری دانش مدیریت توسعه در همه سطوح ملی، استانی و شهرستانی دانست.
داود بهبودی اظهار کرد: اقتصاد کشور مشکلات و موانع مهمی را پیش روی خود دارد که تنها با اتکاء به اقتصاد مقاومتی می‌تواند آنها را رفع کند.وی با بیان اینکه توسعه یک امر درونزا بوده و متکی به منابع انسانی داخلی است که در عین حال می‌تواند از امکانات خارجی نیز بهره‌مند شود، افزود: یک نکته مهم مستتر در مفهوم اقتصاد مقاومتی الزام و ضرورت اتکا اقتصاد به توان داخلی با نگاه به اقتصاد جهانی است.
بهبودی نوسازی و دانش‌بنیان نمودن اقتصاد ملی را در تمامی سطوح ملی و بومی از دیگر الزامات تحقق عینی اقتصاد مقاومتی عنوان و اضافه کرد: کشورهایی مثل مالزی و هند نمونه‌ای از کشورهای در حال توسعه هستند که توانسته‌اند مفاهیم اقتصاد مقاومتی را بطور عینی تحقق بخشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه همه اقتصادهای دنیا به دنبال یک شرایط توسعه یافته هستند، گفت: اقتصاد مقاومتی و توسعه در واقع دو روی یک سکه هستند و در ادبیات روز دنیا این دو عبارت تعبیری یکسان از مفهومی واحد هستند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز