روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
دستیار دبیرکل سازمان ملل: ایران دستاوردهای خوبی در مقابله با گرد و غبارها داشته است

دستیار دبیرکل سازمان ملل با تاکید بر این که مقابله با معضل گرد و غبار همکاری های جهانی را می طلبد، گفت: ایران دستاوردهای خوبی در مقابله با مساله گرد و غبارها داشته است.
هولیانگ شو در کنفرانس بین المللی مقابله با گرد و غبار، چالش ها و راه‌ حل‌ها با یادآوری سرمایه گذاری سه میلیارد دلاری سازمان ملل برای مقابله با گردو غبارها و ریزگردها اظهار کرد: توانمندی های ایران در مقابله با ریزگردها قابل تحسین بوده و برنامه های خوبی در این زمینه دارد.
وی با تشریح اقدام های اخیر ایران در مقابله با گردو غبار و ریزگردها خاطرنشان کرد: این اقدامات انجام شده است تا در مناطق درگیر مردم از امنیت خاطر بیشتری برخوردار باشند.
دستیار دبیرکل سازمان ملل همچنین بر ضرورت تعامل های جهانی و همکاری های بین المللی در این زمینه تاکید کرد.
شو اقدامات ایران برای احیای دریاچه ارومیه را نیز ستود و از این اقدام ها به عنوان الگوهای خوب ایران در مقابله با مسایل زیست محیطی یاد کرد. وی مساله و مشکل ریزگردها را نه منطقه ای که جهانی دانست و گفت: این مساله تصمیم گیری ها و همکاری های جهانی را می طلبد تا به دستاوردهای خوبی در این ارتباط دست یابیم.
وی مساله ریزگردها را دارای اثرات بسیار در بعد جهانی دانست و گفت: امید است همکاری های بین المللی در این ارتباط بتواند اثرات خوب خود را بگذارد و توسعه باید.
دستیار دبیرکل سازمان ملل یادآور شد: بحث ها و مذاکرات در مساله گرد و غبارها می تواند راهکارهای مناسبی در این زمینه در اختیار قرار دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز