روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
دست رد مرد گــرگ‌نما به سینه جیمزباند!

اظهارات تازه هیو جکمن باعث جنجال جدیدی در صنعت سینما شده است. مرد گرگ‌نمای مجموعه فیلم «مردان ایکس» در گفت‌وگو با ورایتی اعلام کرد چند سال قبل پیشنهاد بازی در نقش جیمز باند را رد کرده است!
این اتفاق در سال ۲۰۰۲ رخ داد و مربوط به زمانی است که بازیگر خودش را آماده بازی در دومین قسمت مردان ایکس می‌کرد. به گفته او: «در حال آماده‌کردن خودم برای بازی در نقش کاراکتر وولورین بودم، که بازاریابم با من تماس گرفت و پرسید دوست دارم نقش جیمزباند را بازی کنم یا نه. فیلمنامه‌اش را خواندم، اما احساس کردم غیرقابل باور، احمقانه و دیوانه‌وار است. باورم این بود که باید سیاه‌تر و واقع‌گرایانه‌تر شود. بازاریابم موضوع را به تهیه‌کنندگان فیلم گفت و آنها جواب دادند «تو نمی‌خواهد اظهارنظر کنی، فقط قرارداد را امضا کن!» اما من این کار را نکردم.»
به این ترتیب، بعد از کناره‌گیری پیرس برازنان از بازی در نقش مامور ۰۰۷، دانیل کریگ اولین بازیگری نبود که برای حضور در این نقش دعوت شد. کریگ که تا به حال چهار بار در نقش جیمزباند ظاهر شده، در قسمت تازه آن دوباره لباس این کاراکتر را به تن می‌کند. قرار است بیست و پنجمین فیلم جیمزباندی سینما نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده سینماها برود. اما هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری آن تعیین نشده است. کسی اطلاعی از کم و کیف داستان قسمت تازه این اکشن ماجراجویانه ندارد و کارگردان آن هم بزودی تعیین و معرفی خواهد شد. دانیل کریگ با آن‌که سال قبل اعلام کرد در قسمت‌های بعدی مجموعه فیلم جیمزباند بازی نخواهد کرد، اما در عمل قرارداد بازی در دو قسمت دیگر آن را امضا کرد! گفته می‌شود او برای بازی در این دو فیلم، رقم بسیار بالایی به عنوان دستمزد گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز