روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 678
  • 779
  • 1,330,190
دسیسه شوم برای پنهان کردنa راز قتل دختر خردسال‎

رازقتل هولناک دخترک ۹ ساله که قربانی جنایت پنهانی مادرمعتادش شده بود درتحقیقات پزشکی قانونی فاش شد. رسیدگی به این پرونده مرموزبا شکایت پدربزرگ دختربچه در دستورکار تیم قضایی، پلیسی کرمان قرارگرفت.
این مرد به بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان گفت: «پسرم و همسرش چند سال قبل به خاطرمشکلات شدید خانوادگی ازهم طلاق گرفتند. سرپرستی نوه‌ام -ساناز- تا شش سالگی به مادرش سپرده شده بود. اما پس ازآن با حکم دادگاه، حضانت نوه‌ام به من سپرده شد. اما همزمان با شروع تابستان، نوه‌ام برای مدتی نزد مادرش رفت تا اینکه چندی بعد عروس سابقم تماس گرفت و از ابتلای نوه‌ام به سرطان بدخیم خبرداد. وقتی به دیدن ساناز رفتم دیدم موهای سرش تراشیده شده و حال خوبی هم ندارد. تا اینکه پس از چند هفته خبردار شدم که اوجان سپرده است. اما با توجه به اینکه مرگ نوه‌ام مشکوک است تقاضای رسیدگی به این موضوع را دارم.»
دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب کرمان دراین باره گفت: با توجه به مشکوک بودن ماجرا، بلافاصله دستور تحقیق از مادر دخترک صادر شد و در تحقیقات پلیسی مشخص شد این زن بشدت گرفتار اعتیاد است. همچنین تیم جنایی که تحت نظربازپرس شعبه سوم دادسرا سرگرم تحقیق دراین باره بودند پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی دریافتند دخترک به هیچ عنوان بیمار نبوده و سرطان هم نداشته است. حال آنکه مادرش برای اینکه نقشه شیطانی‌اش فاش نشود، موهای دختر را تراشیده و به وی داروهای ترامادول و متادون خورانده که موجب مسمومیت کودک و در نهایت مرگ دخترک شده است. به گفته دادستان کرمان، عامل جنایت هم‌اکنون دربازداشت است وتحقیقات تخصصی دراین باره همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز