روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 73
  • 384
  • 1,279,990
دشمنان نقشه های خطرناکی علیه عراق تهیه کرده اند

نوری المالکی رییس ائتلاف دولت قانون از توطئه های خطرناک دشمنان عراق برای این کشور پس از ریشه کن شدن گروهک تروریستی داعش خبر داد و افزود: نقشه های خطرناکی را برخی برای عراق تهیه کرده اند.
المالکی در سخنرانی خود در حضور هیات عشایر بغداد گفت: نقشه های جدیدی علیه عراق در مرحله بعد از داعش به منظور برهم زدن امنیت و ایجاد آشوب و بی ثباتی در این کشور تهیه شده است.
وی از همه مردم عراق خواست تا نظام را حفظ کنند و از نظام در برابر کسانی که می خواهند به آن ضربه بزنند و بر سرنوشت کشور مسلط شوند، حمایت به عمل آورند.
نخست وزیر سابق عراق بار دیگر بر لزوم دستیابی به راه حل سیاسی با اشخاصی که به عراق و فرآیند سیاسی آن ایمان دارند، تاکید کرد.
وی با بیان این که راه حل سیاسی در بردارنده اصول و تعهداتی است، تصریح کرد: حاضر نیستیم با حزب بعث به خاک سپرده شده و فتنه انگیزان و حامیان تروریسم و افرادی که دست شان به خون ملت عراق آلوده شده ، سازش کنیم.
المالکی از آحاد ملت عراق خواست تا در انتخابات پارلمانی مشارکت فعال داشته باشند و توطئه کسانی را که نمی خواهند مردم به وظیفه خود عمل کرده و به گزینه مناسب رای دهند، ناکام بگذارند.
رییس ائتلاف دولت قانون، نقش عشایر در ایستادگی در برابر فساد و تروریسم را ستود و از آنان خواست تا تلاش بیشتری در جهت مقابله با توطئه های فتنه انگیز قومی به کار ببرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز