دشمن هنوز اسلحه خود را کنار نگذاشته است

وزیر اطلاعات گفت که به لطف خدا و هدایت های مقام معظم رهبری و ایستادگی دستگاه های مختلف نظام اسلامی، خلافت خود خوانده داعش و مسائل بزرگ، پشت سرگذاشته شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در نشست شورای اداری البرز که در استانداری برگزار شد، افزود: برغم شکست داعش، دشمنان همچنان اسلحه خود را کنار نگذاشته اند و درصدد تلاش برای ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و دراین مسیر نباید دچار غفلت شد.
اهم اظهارات علوی به شرح زیر است:
* حضرت رسول اکرم (ص) عقل کل عالم خلقت و بن بست شکن هستند و همیشه پیروز میدان های نبرد و اداره جهان اسلام بودند. پیامبراعظم (ص) کمتراز ربع قرن در سرزمین برهوت و درمیان قبائل متفرق امت وسط را تشکیل داد و در کمترین زمان ابرقدرت های جهان را مقهور ساختند. اکنون فرصتی است که از لحاظ فکری، نرم افزاری و سخت افزاری درجهت دبین مبین اسلام و آموزه های پیامبر(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گام برداریم.
*تنازع و مشاجره باعث زمین گیر شدن امت ها می شود و مسئولان و مردم باید همگرایانه در زمینه پیشبرد امور فعالیت کنند.
* حکومت باید برای همه، عدالت و خدمت رسانی بی منت داشته باشد و با خوش اخلاقی رضایت ارباب رجوع را به دست آورد.
*امروز نیز خاستگاه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند و همه مسئولان به برکت رشادت ها و حضور در صحنه این مردم خدمتگزار آنان هستیم. با کسانی که بد برخورد می کنند نیز باید خوب رفتار کرد تا روابط حسنه شود.
* مسایل تهران بدون پیوست امنیتی با این استان امکانپذیرنیست. دشمنان درصدد به چالش کشیدن امنیت کشور هستند و نیروهای امنیتی و شورای تامین باید با هوشیاری کامل نقاط کور را شناسایی کند تا جلوی اقدامات دشمنان را بگیریم. درشرایطی که متزلزل ترین شرایط امنیتی را در منطقه شاهد بودیم، در کشور اسلامی ایران به کرار شاهد ضربه خوردن تیم های تروریستی بودیم و بیش از ۱۲۰ تیم تروریستی منهدم شد. این دستاوردها با تلاش دستگا ه های اجرایی مختلف و همدلی میان آنها به دست آمده و سربازان گمنام امام زمان عج الله نقش بی بدیل خود را ایفاء کرده اند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz