روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 10
  • 639
  • 1,435,046
دعا می کنم جزو چهار تیم برتر آسیا باشیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فقط دعا می‌کنم که ما هم بتوانیم مسیر خوبی طی کنیم و در جمع چهار تیم برتر جام ملت‌های آسیا قرار بگیریم.
«کارلوس کی روش» در آستانه بازی دوستانه ایران و قطر اظهار داشت: همه تیم ها در حال کار کردن و پیشرفت هستند. البته ما هم پیشرفت کرده ایم ولی همه تیم‌ها نیز در حال پیشرفت و رویاپردازی برای رسیدن به قهرمانی هستند.
وی افزود: کاری که ما بعد از جام جهانی روسیه انجام دادیم، این طور بود که زیر درخت نارگیل نشستیم و با توجه به اینکه همه‌اش منتظر بودیم تا میوه‌های این درخت روی سرمان نیفتد، وقت را از دست دادیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: فقط دعا می‌کنم که ما هم بتوانیم مسیر خوبی طی کنیم و در جمع چهار تیم برتر جام ملت‌های آسیا قرار بگیریم؛ البته در زمینه و مساله‌ای که مربوط به ما می‌شود، هدف و مقصد دیگری داریم؛ اینکه هزار درصد تمرکزمان را روی دیدار برابر یمن گذاشتیم و تنها مطلبی که به آن فکر می‌کنیم، این است که فوتبال خوبی برابر یمن ارائه دهیم و به برتری برسیم؛ این، تنها موضوعی است که فعلا به آن فکر می‌کنیم.
کی روش خاطرنشان کرد: تفاوتی ندارد برابر اسپانیا، پرتغال، لبنان، قطر یا یمن بازی کنیم. احترام به حریف و بازی با فروتنی کامل، نشان دهنده این است که ما تمرکز کامل را روی تیم خودمان داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز