روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 194
  • 1,374
  • 1,023,613
دعوت از بانوی فوتبالیست تبریزی به اردوی تیم ملی فوتبال

یک بانوی فوتبالیست تبریزی به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۶ سال کشور دعوت شد.
به گزارش خبرنگار ان ، شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۶ سال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده سازی را اعلام کرد که در این بین، نام محدثه زلفی از استان آذربایجان شرقی نیز دیده می شود.
اردوی تیم ملی دختران زیر ۱۶ سال کشور تا ۲۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت و سپس بازیکنان تهران را با مقصد تاجیکستان ترک می کنند تا در مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا با تیم های تایلند، جزایر ماریانای شمالی، سنگاپور و تاجیکستان به رقابت بپردازند.
زهرا کیانی، شقایق معتمدی از اصفهان؛ سارا دایدرا، مریم سلیمان پور، مهدیه محمد زاده، هلیا پیلتن و شرمین افخمی از خراسان رضوی؛ بیتا ابراهیمی از کردستان؛ ینب اسماعیلی و هانیه تنکابنی از مازندران؛ نگین زندی و رقیه جلال نسب از خوزستان؛ هستی حسینی و لیلی نجاتی از گلستان؛ مریم صفا راستگو، فاطمه صفا راستگو و زهرا جوانمردی از فارس؛ مریم عباسی، زینب عباسپور و هستی غلامی از تهران و مونا ثریا بین و سیده زهرا معصومی از گیلان دیگر دعوت شدگان به تیم ملی هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز