روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۴/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 298
  • بازدید دیروز: 1,256
  • کل بازدید ها: 692,112
دعوت از مجتهدشبستری برای مناظره

آیت الله احمد بهشتی، عضو خبرگان رهبری در نامه ای به محمد محمدرضایی با بیان اینکه جدال احسن مورد سفارش قرآن است، محمد مجتهد شبستری را به مناظره با نماینده آیت الله سبحانی دعوت کرده است . دکتر احمد بهشتی از اساتید حوزه علمیه قم، استاد دانشگاه تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری، در پی استنکاف مجتهد شبستری از مناظره با نماینده مراجع، طی نامه ای به محمد محمدرضایی، مناظره را موجب گره گشایی و جدال احسن را مورد سفارش قرآن دانست. لازم به ذکر است که چندی قبل، مجتهد شبستری، مراجع عظام تقلید را دعوت به مناظره نمود و آیت الله سبحانی ضمن استقبال از مناظره، دکتر محمد محمدرضایی را به عنوان نماینده خود جهت مناظره در موضوعات مربوط به حوزه دین معرفی کرد ولی تا کنون جناب آقای شبستری، مناظره را نپذیرفته است. مهر، این خبر را منتشر کرده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز