روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 304
  • 814
  • 1,336,040
دعوت ۷۰ هزار نفری

در هفته دوم لیگ برتر تیم تراکتورسازی میزبان پرسپولیس خواهد بود. این بازی همیشه از جذابیت‌های خاصی برخوردار بوده و تماشاگران زیادی را به ورزشگاه‌های آزادی و یادگار کشانده است. این بار هم بازی دو تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد و از قرار معلوم باید شاهد استقبال خوب هواداران تراکتورسازی از این بازی باشیم.
رضایت هواداران تراکتورسازی از نمایش این تیم در بازی اول، اتفاقات فصل گذشته در بازی برگشت دو تیم در آزادی و نیاز یحیی گل‌محمدی و شاگردان جوانش به حمایت باعث شده تا هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی دست به کار شوند و از علاقمندان به این تیم بخواهند تا پنج‌شنبه در ورزشگاه یادگار حاضر باشند. با استقبال خوبی که از این فراخوان‌ها شده پیش‌بینی می‌شود با توجه به جو خوب تبریز در این روزها و رابطه خوب هواداران با تیم، پنج‌شنبه ورزشگاه یادگار بعد از مدت‌ها سکوت و رخوت ، یک بار دیگر پر از هواداران تراکتورسازی شود.
تیم فوتبال تراکتور که پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران میباشد در ماههای اخیر با فراز و نشیبهای مدیریتی مواجه بوده و هواداران پر شور این تیم بیم آن داشتند که با شروع لیگ برتر ، حواشی مدیریتی این تیم بر کیفیت بازی های آن سایه انداخته و انتظار آنان را آنچنان که مطلوبشان است برآورده نسازد که بنظر می رسد با تدابیر اندیشیده شده اخیر تیم تراکتور در این فصل جزو مدعیان قهرمانی بوده و بازی های خوبی از خود به نمایش خواهد گذاشت. این مهم میسر نخواهد شد مگر آنکه هواداران فهیم و با اخلاق تراکتور لااقل در بازی های خانگی با حضور پرشور خود در ورزشگاه یادگار امام (ره) و تشویق مداوم و بی وقفه خود از این تیم زمینه تقویت روحی بازیکنان و کادر فنی تیم را فراهم سازند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز