روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 654
  • 999,222
دفاع تمام قد شهردار کلانشهر تبــریز از ورزش قهرمانی در صحن شورا

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به مصوبه اخیر هیات حل اختلاف استان مبنی بر مخالفت با تیم‌داری شهرداری گفت: سیاست شورا و شهرداری در ارتباط با این قضیه مشخص است ولی اینکه در وسط فصل، تیم داری را رها کنیم، تصمیم درستی نیست.
وی از بومی سازی بازیکنان تمامی تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز خبر داد و تصریح کرد: بخش مهمی از ورزش آذربایجان به شهرداری تبریز وابسته است و با قهرمانی یک ورزشکار در مسابقات ملی و بین المللی، دل صدها هزار و شاید میلیون‌ها نفر شاد می شود.
وی تصریح کرد: افتخار می کنیم که پس از بومی سازی تیم‌های ورزشی شهرداری، با کمترین هزینه می‌توانیم شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران تبریزی در مسابقات بین المللی باشیم.
بر اساس گفته شهردار کلانشهر تبریز، میزان هزینه کرد شهرداری در حوزه ورزش، نسبت به سال های گذشته کاهش یافته و با یک ششم اعتبارات سابق در حوزه ورزش، فعالیت می کند.
شهین باهر همچنین اظهار کرد: بر اساس اعلام FIB، با توجه به اینکه تیم بسکتبال شهرداری تبریز، قهرمان آسیاست، عدم شرکت در مسابقات آتی، مستلزم پرداخت یک و نیم تا دو میلیارد تومان جریمه به فدراسیون است.
وی در ادامه نیز با دفاع تمام قد از ورزش قهرمانی تصریح کرد: افتخارات ملی و بین المللی ورزش آذربایجان مرهون سرمایه گذاری، تیم داری و فعالیت شهرداری تبریز بوده و سنگ اندازی در این خصوص، جفا در حق ورزش تبریز و آذربایجان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز