روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 848
  • 849
  • 1,360,760
دفترچه‌‌های درمان سال آینده حذف می‌شوند

سرپرست معاونت آمار سازمان بیمه سلامت گفت: با تمهیدات انجام شده سال آینده حذف دفترچه‌های درمان در هر استان یک شهر به صورت پایلوت اجرا می‌شود.
رضا میلابی اظهار داشت: حذف دفترچه‌ها در برنامه ۵ ساله ششم، بند چ ماده ۷۰، تبصره دال ماده ۱۷ قانون بودجه کشور و در بودجه سال ۹۸ مطرح شده است. وی با بیان اینکه طرح حذف دفترچه‌ها امسال در استان کرمان به صورت پایلوت اجرا شد که توفیقاتی را نیز به همراه داشت، عنوان کرد: این پروژه از نظر فنی و محتوایی تقریبا به طور کامل انجام شده اما یکسری مسائل و مشکلات اجتماعی از جمله استقبال پزشکان و نسخه نویسی آنلاین دارد زیرا حذف دفترچه با این موارد به نوعی به همدیگر متصل هستند.
میلابی تاکید کرد: به شرطی توفیق لازم در اجرای این طرح حاصل می‌شود که بتوانیم از نسخه نویسی الکترونیک با استقبال پزشک و بیمار روبه رو شود.
وی با اشاره به اینکه بحث امضای دیجیتال و یکسری کارهای قانونی باید انجام شود، ادامه داد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده باید طرح حذف دفترچه‌ها تا بهمن ماه در استان کرمان به اتمام می‌رسید که این مهم محقق شد.
میلابی تعداد بیمه شدگان بیمه سلامت را ۴۰ میلون نفر عنوان کرد و گفت: بر اساس برنامه‌های سازمان بیمه سلامت موضوع پشتیبانی از بیمه شده‌ها مطرح است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز