روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
دفترچه های بیمه باید سقف پرداخت داشته باشند

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: دفترچه های بیمه درمانی مانند چک سفید امضا در دست مردم هست و هر کس هر چقدر خواست می تواند برای بیمه هزینه ایجاد کند، پیشنهاد وزارت بهداشت که به شورای عالی بیمه ارائه شده، این است که این دفترچه ها سقف پرداخت سالانه داشته باشند.
سید حسن هاشمی در گفت و گو با خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که با توجه به مشکلات مالی بیمه ها و ضعف آنها در پرداخت مطالبات مراکز درمانی آیا قرار است، تغییرات و اصلاحاتی در این زمینه صورت گیرد گفت: در این مورد، کار کارشناسی شروع شده و به احتمال زیاد تغییراتی باید انجام شود.
وی درباره تغییرات مورد نظر وزارت بهداشت توضیح داد: به جز برخی بیماری ها مانند بیماران خاص و صعب العلاج که باید حمایت ویژه ای شوند، در بقیه موارد سازمان های بیمه باید بتوانند حداکثر هزینه ای را که در طول سال به آنها تحمیل می شود، پیش بینی کنند. درخصوص اینکه بایدبرای استفاده از دفترچه های بیمه درمانی سقف بگذارند، شکی نیست اما اینکه چگونه و چه میزان باشد باید بررسی شود و در شورای عالی بیمه تصمیم گرفته شود.
هاشمی درباره محتوای پیشنهاد وزارت بهداشت به شورای عالی بیمه گفت: پیشنهاد وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت این است که برای دفترچه های بیمه سقف گذاشته شود، مستلزم کار کارشناسی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز