روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه ویترین حوزه بین المللی کشور است

استاندار آذربایجان شرقی، گفت: توجه به سبقه شایسته تبریز و آذربایجان شرقی در تجارت، صنعت و ارتباطات خارجی، توجه به ظرفیت های بین المللی و تقویت آنها امری ضروری و لازم است.
“مجید خدابخش” استاندار آذربایجان شرقی در مراسم بهره برداری از ساختمان نوسازی شده دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان، ضمن تقدیر از تلاش های بی شائبه رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان در امور دیپلماسی و بین المللی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: با تلاش های مستمر آقای بابائی در دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان، شاهد تحکیم و گسترش بیش از پیش روابط بین المللی استان و منطقه بوده ایم.
خدابخش بر اهمیت نوسازی ساختمان دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه ویترین حوزه بین المللی کشور در منطقه شمال غرب کشور و همچنین کشورهای همجوار غربی ایران است، لذا رسیدگی و نوسازی این ساختمان به جهت بهبود سطح خدمات رسانی و همچنین پذیرش شایسته مهمان های حوزه سیاسی و دیپلماسی امری ضروری بود.
گفتنی است “اسماعیل بابائی” رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذربایجان شرقی نیز در این مراسم، ضمن تقدیر از مساعدت های استاندار آذربایجان شرقی و همچنین تخصیص اعتبار لازم از سوی مدیریت و برنامه بودجه استان در بازسازی و نوسازی ساختمان دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه، گفت: با توجه به اینکه دفتر نمایندگی استان جزئی از خانه بزرگ خدمات دهی دولت در استان بشمار می آید لذا با مساعدت استاندار محترم ساختمان دفتر نمایندگی به شکل مناسب و شایسته برای ارائه خدمات بهتر آماده سازی و در حال حاضر آماده بهره برداری است.
بابائی ادامه داد: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان که پیش از این تمامی تلاش خود را بر ارائه خدمات جامع در حوزه کنسولی، صدور ویزا در فرودگاه تبریز و هماهنگی تمامی هیات های بین المللی ورودی متمرکز ساخته بود، هم اکنون نیز پس از بهره برداری از ساختمان نوسازی شده با تقویت بنیه خدمات رسانی خود بیش از پیش به ارائه خدمات و تامین نیازهای خواهد پرداخت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز