روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 221
  • 721
  • 1,335,143
دلم برای کسب مدال روشن است

دختر دوومیدانی کار حاضر در رقابت‌های داخل سالن آسیا می‌گوید که تمام تلاشش را برای کسب بهترین نتیجه در این رقابت‌ها خواهد کرد.
سپیده توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد حضورش در رقابت‌های داخل سالن آسیا، اظهار کرد: قرار بود برای رفتن من به رقابت‌های داخل سالن رکوردگیری انجام شود و اگر حد نصاب کسب شد به این رقابت‌ها اعزام شوم. با مسوولان تیم‌های ملی و رییس و نایب رییس بانوان فدراسیون صحبت کردم و قرار شد با توجه به رکوردهای رقابت‌های قبلی‌ام ارزیابی صورت بگیرد.
رکورددار پنجگانه و هفتگانه ایران ادامه‌ داد: من در سال جاری در همه رقابت‌های داخلی از لیگ تا قهرمانی کشور حاضر شدم و با توجه به آن نتایج ارزیابی شوم. البته در آن رقابت‌ها ماده پنجگانه نداشتیم، اما من در هفتگانه حاضر شدم و رکوردهایم به همان ۳۸۰۰ می‌رسد.
بانوی نقره‌ای پنجگانه آسیا، خاطرنشان کرد: فرصت کمی تا رقابت‌های داخل سالن وجود دارد. رکوردگیری مجدد در ماده پنجگانه کار سختی است. من می‌توانم رکورد را ثبت کنم، اما از لحاظ بدنی افت خواهم کرد و فرصتی برای ریکاوری نخواهم داشت. اگر تک ماده بود می‌شد رکوردگیری مجدد را انجام داد.
توکلی در پایان، اظهار کرد: فکر می‌کنم رفتنم به مسابقات داخل سالن آسیا قطعی باشد. من با توجه به مدالی که در مسابقات داخل سالن ۲۰۱۶ قطر گرفتم شانس مدال خواهم داشت. همه تلاشم را می‌کنم تا ان‌شاء‌الله بهترین نتیجه‌ حاصل شود. دلم برای کسب مدال روشن است.
پیش از این فدراسیون دوومیدانی اسامی ملی‌پوشان حاضر در رقابت‌های داخل سالن آسیا را اعلام کرد و حسن تفتیان (۶۰متر)، علی خدیور (۴۰۰متر)، امیر مرادی، مسلم نیادوست (۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر)، حسین کیهانی (۳۰۰۰ متر)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، علی ثمری (پرتاب وزنه)، سپیده توکلی (پنجگانه) و الهام کاکلی (۴۰۰ متر) ۹ ورزشکاری هستند که به رقابت‌های داخل سالن اعزام می‌شوند. البته از سوی سازمان تیم‌های ملی اعلام شد که اعزام سپیده توکلی در صورتی خواهد بود که حدنصاب ۳۸۰۰ را در ماده پنجگانه به ثبت برساند، در غیر اینصورت ورزشکار زن دیگری در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت.
بازی‌های داخل سالن آسیا در اواخر شهریور در عشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز