روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 612
  • 761
  • 1,435,009
دلیل طولانی بودن پروژه مهر سهند نوسانات شدید ارزی است

اجرای عملیات آسفالت ریزی محوطه پروژه ۶۵۸ واحدی مهر۲ سهند در ابعاد حدوداً ۸۰۰۰ متر مربع به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خانه سازی آذربایجان،اجرای عملیات آسفالت ریزی محوطه پروژه ۶۵۸ واحدی مهر ۲ سهند به ابعادحدوداً ۸۰۰۰ مترمربع و به مقدار ۱۰۳۱/۴۸ تن آسفالت به اتمام رسید.جهت انجام این عملیات مراحل خاک برداری، تسطیح، زیرکوبی، رگلاژ، قیرپاشی و در نهایت آسفالت ریزی صورت پذیرفت.
لازم به ذکر است که تقریباً تمامی واحد های این پروژه با تلاش بی وقفه پرسنل و پیگیری های مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذریایجان ، آماده تحویل و اسناد این واحد ها در حال انتقال می باشد.
هم چنین به گزارش روابط عمومی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان ، گنجی مدیرعامل شرکت پیش ساخته آذربایجان در جریان بازدید از پروژه ۶۵۸ واحدی مهر ۲سهند اعلام کرد آغازعملیات اجرایی این پروژه از سال ۱۳۸۹ شروع شده و به دلیل نواقصات متعدد در پروژه از جمله محوطه سازی ، نازککاری، تاسیسات ساختمانی ، روشنایی محوطه ، دیوار کشی محوطه ، تاسیسات برقی ، لوله کشی ، نرده حفاظ (پنجره ها ، راهروها ، پشت بام ها ) و … علی رغم اینکه شرکت در سنوات گذشته اکثر مطالبات ساخت را دریافت کرده و هزینه نموده است ولی این شرکت در جهت رفع نواقصات مذکور در مدت ۸ ماه گذشته اهتمام جدی بعمل آورده و برای تکمیل نواقصات مذکور حدود۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال هزینه نموده است. گنجی ضررده بودن پروژه را بدلیل طولانی شدن مدت اجرایی پروژه ونوسانات شدید ارزی و افزایش قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی و دستمزد نیروی انسانی عنوان کرد که شرکت را دچار مشکلات عدیده ای نموده است .
وی با بیان اینکه اهالی مجتمع مذکور به دلیل نواقصات مجتمع دچار مشکل هستند ضمن پوزش از ساکنین واحدها تاکید کرد که بایستی در جهت حل مشکلات و رفع نواقصات موجود در پروژه سریعا اقدامات لازم باید انجام گیرد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز