روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
دل پیرو: دوست دارم دیبالا صاحب شماره ۱۰ باشد

دو فصل پیش پل پوگبا اولین بازیکنی بود که بعد از دل پیرو شماره ۱۰ را بر تن کرد اما با جدایی این ستاره فرانسوی، فصل قبل هیچ بازیکنی صاحب این شماره نشد اما دل پیرو دیبالا را لایق پوشیدن آن می داند.
شماره ۱۰ یوونتوس: “حتی اگر دنیا خیلی تغییر کرده باشد، اینکه این پیراهن را بر تن کسی نبینم عجیب است. هر کسی شماره ۱۰ را بپوشد، نه به خاطر اینکه من آن را پوشیده ام، بلکه به خاطر نام های چون سیوری، پلاتینی و باجو، مسئولیت بزرگی بر دوش دارد.
من علاقمندم شماره ۱۰ بر تن دیبالا باشد اما او به عدد ۲۱ علاقمند است که البته این پیراهن نیز جایگاه مهمی در تاریخ یوونتوس دارد.”
احتمال خرید برناردسکی: “او خرید خوبی خواهد بود و من به سبک بازی وی علاقمندم زیرا برناردسکی کیفیت بالای خود را نشان داده و یوونتوس نیز همیشه از جذب بازیکنان جوان ایتالیایی استقبال کرده است.
اما چالش حضور در یووه علیرغم جذابیت های فراوان دشوار است و اینجا نمی توان اشتباهات فراوانی مرتکب شد.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز