روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
دوام آوردن جلوی یزدانی واقعا سخت است

عزت الله اکبری، درباره دو شکستش مقابل حسن یزدانی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی اظهار کرد: یزدانی قهرمان المپیک است و واقعا جلوی او دوام آوردن کار بسیار سختی است. او یک کشتی‌گیر با استعداد است که با استفاده از نقاط قوت خود توانست در این مسابقات همانند سایر رقابت‌ها به موفقیت برسد. یزدانی قهرمان المپیک است و حقش بود که در مسابقات جهانی حاضر شود.
وی درباره پیش بینی خود از نحوه نتیجه‌گیری یزدانی در مسابقات جهانی پاریس نیز خاطرنشان کرد: کسی که قهرمان المپیک می‌شود قطعا قهرمان جهان هم خواهد شد. اسم یزدانی به تنهایی نیمی از حریفان را شکست می‌دهد. او کشتی‌گیر با استعدادی است و برایش آرزوی موفقیت دارم.دارنده مدال نقره ۲۰۱۳ جهان تصریح کرد: برای دومین مرتبه بود که در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی می‌گرفتم و واقعا رقابت در این وزن با حضور بهترین‌های کشتی سخت و دشوار بود و فکر نمی‌کردم تا این حد به بدنم فشار وارد شود.
از کشتی دوم مقابل محمودی تا مبارزه آخر فشار زیادی به بدنم وارد شد و بدنم خالی کرد و به مرور تحلیل رفت. اکبری در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خود در این مسابقات راضی است یا خیر گفت: خدا را شکر می‌کنم. قسمت من هم این بود. من بعد از ۲ سال به کشتی بازگشتم و همین که می‌توانم روی پایم بایستم و کشتی بگیرم از خدا ممنونم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز