روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 139
  • 817
  • 1,357,295
دوراهی بهتاج : تراکتور یا اداره ورزش ؟

در همان روزی که خبر انتصاب آقای بهتاج به مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی رسانه ای شد، عده ای از خیرخواهان باشگاه تراکتور این نکته مهم را گوشزد می نمودند که این انتصاب احتمالا مشکلاتی را برای تیم پرشورها ایجاد خواهد نمود. اطلاعی از دلیل انتخاب بهتاج توسط زنوزی هم در دست نیست. مثلا اینکه تجربه بهتاج یا توانایی خاص او یا هر مساله دیگری که سبب این انتخاب شده است معلوم نیست. البته این مسائل اهمیت چندانی ندارند . مساله اصلی این است که مالک باشگاه راسا تصمیم به این انتخاب گرفته باشد. اگر این گونه است به نظرم بهتاج باید میان اداره ورزش استان و باشگاه عظیم تراکتور دست به یک انتخاب عاقلانه بزند. همچنانکه برخی از نمایندگان مجلس هم به درستی تاکید نموده اند چون بهتاج کارمند دولت است با این اوصاف حضور او در سمت مدیرعاملی یک باشگاه مغایر با اصل ۱۴۱ قانون اساسی می تواند تعبیر گردد.
همه می دانند که اهمیت باشگاه تراکتور شاید از وزارت ورزش هم برای هر مدیر ورزشی ای در ایران بخصوص آذربایجان ارزشمندتر است، بنابراین عقل سلیم اقتضا می کند این مدیر دولتی اداره ورزش را رها کند تا بتواند همانگونه که خود گفته است در خدمت این تیم استثنایی تاریخ فوتبال ایران باشد. نکته مهمتر این است که تراکتورسازی هیچ گاه چنین به قهرمانی نزدیک نبوده است. مربی درجه یک ، صف کاپیتان ها و بازیکنان بزرگ، مالک قدرتمند باشگاه و … همه دست به دست هم داده اند تا تراکتور را به افتخارات بزرگی برسانند. از طرفی، عمر دولت کمتر از دوسال است و بعد از اتمام این مدت احتمالا اغلب مدیران فعلی باید دنبال پست های دیگری برای خود باشند. از طرف دیگر حال که زنوزی به این مدیر اعتماد نموده است و همه شرایط نیز برای نخستین قهرمانی تراکتور در لیگ مهیا است، بهتر است بهتاج با استعفای خود و انتقال دایمی به باشگاه تراکتورسازی از حاشیه های این تیم بکاهد و با تمام قدرت در خدمت تیم باشد.

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز