روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 607
  • 659
  • 1,438,168
دوستی به نام زاکانی و بی نیازی از دشمن

حتما این اصطلاح را شنیده اید که می گویند تا دوستی بنام فلانی را داری نیاز به هیچ دشمن نداری. معنای ساده این مساله این است ، آن فرد به نام دوستی و یا احتمالا با نیت خیرخواهی چنان ضربه ای به تو میزند که هیچ دشمنی نمی توانست این کار را بکند. برای بسط این مطلب و ارائه یک مصداق زنده از چنین رفتاری میتوان به مناظره اخیر آقایان تاج زاده و زاکانی که اتفاقا مورد استقبال زیادی هم قرار گرفت اشاره نمود. آقای زاکانی در بخشی از اظهارات خود می گوید:
(دولت آقای خاتمی فاسدترین دولت درانقلاب بود. فساد ازدولت هاشمی شروع شد در دولت خاتمی ادامه داشت احمدی نژاد هم همین بود اما دولت روحانی روی همه را سفید کرد).
گذشته از این نکته که این ادعای ایشان در مورد دولت آقای خاتمی از اساس دروغ و ناشی از حسادت سیاسی است، چرا که به اذهان اغلب کارشناسان سیاسی و اقتصادی، ۸ سال دولت داری خاتمی علیرغم بحران هایی که علیه دولت ایجاد شد، جزو بهترین بخش های کارنامه موفقیت نظام محسوب می گردد.
از زاویه دیگر اما، فقط به این نکته توجه کنید که ادعاهای آقای زاکانی در حالی طرح میگردد که کل نظام درگیر یک مصاف فکری نرم افزاری با دشمنان خود است. مصافی به نام دفاع از دستاوردهای انقلاب در چهل سالگی آن. اگر این روزها کمی از تلگرام و اینستاگرام بتوانید فاصله بگیرید و فرصتی برای مشاهده تلویزیون داشته باشید خواهد دید که چه برنامه های کلان و پر هزینه ای برای دفاع از عمکلرد نظام که بخش اعظم آن توسط دولت ها بوده است تدارک دیده شده است. حتی اعضای نهضت آزادی را هم می آورند پای تلویزیون تا از عملکرد نظام دفاع کنند.
حال در این سوی میدان ، فردی بنام زاکانی که اتفاقا ادعا می کند، بیش از همه ملت ایران تلاش می کند از انقلاب دفاع کند با زبان خود می گوید همه دولت ها که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب در وسط میدان و البته خط مقدم نبرد نظام با آمریکا قرار دارند اینگونه آلوده به فساد و بالاتر از آن انحراف از خط انقلاب در همه دولت های ۳۰ سال گذشته نهادینه بوده است .
حتی دولتی که امثال زاکانی برای استقرار آن برای دور دوم چالش بزرگی به نام ۸۸ را پیش رو داشته اند.
اگر تا دیروز رادیو اسرائیل این ادعا را مطرح می نمود که نظام اداری ایران نظام فاسدی است ، رسانه های زنجیره ای متعلق به آقای زاکانی چه واکنش هایی که نشان نمی داد اما اکنون به زبان خود ، بالاترین اتهام به نظام را، البته احتمالا با نیت قربه الی الله در اختیار رادیوهای بیگانه قرار می دهد و اینگونه است که باید گفت تا امثال زاکانی ها حضور دارند نیاز چندانی به دشمن نداریم !

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز