روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
دولت، خانه تکانی جدی خواهد داشت

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال برخی تغییرات در کابینه دوازدهم گفت: دولت خانه تکانی جدی خواهد داشت و با توجه به بحث‌های که انجام شده است امیدواریم یک دولت کارآمد و چابک را داشته باشیم که بتواند مشکلات موجود را حل کند.
نماینده مردم تهران در خانه ملت ادامه داد: وزارتخانه‌های اقتصادی گلوگاه کار هستند. وزارتخانه‌های اقتصادی با یکدیگر همدلی و همکاری مناسب نداشتند و همین امر زمینه بوجود آمدن برخی از مشکلات در کشور شد.هر کدام از متولیان اقتصادی ما کار خودشان را انجام می‌دهند و پیشنهاد ما به رییس جمهور این است که مجموعه اقتصادی کشور یک متولی داشته باشد برفرض مثال اگر قرار است حکمران اقتصادی وزارت اقتصاد باشد سایر وزارتخانه‌ها باید با وزارت اقتصاد هماهنگ باشند.
وی با بیان اینکه این خانه تکانی شامل وزارت اقتصاد و صنعت و معدن است گفت: احتمال تغییر در وزارت خانه‌های نفت و خارجه وجود ندارد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس در مورد احتمال استفاده از نمایندگان مجلس در کابینه گفت: این موضوع بستگی به شخص رئیس جمهور دارد و باید وی تصمیم بگیرد و وی در حال لیست گرفتن از گروههای مختلف دراین زمینه است.
وی در مورد احتمال حضور خود در کابینه نیز گفت: تا کنون کسی با من در این زمینه صحبتی نکرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز