روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 653
  • 700
  • 1,332,593
دولت از انتقادهای کارشناسی استقبال کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی باید از انتقادهای کارشناسی استقبال کند، گفت: در مجموع تیم اقتصادی دولت یازدهم نمره قبولی را دریافت می‌کند.
محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ان درخصوص اینکه منتقدان اقتصادی دولت یازدهم به دنبال مطالبه‌گری بوده‌اند یا بهانه‌گیری، اظهار داشت: نقدها، مختلف و متفاوت هستند که علت آن دغدغه‌ها و تفاوت رویکردهای منتقدان می‌تواند باشد.
وی با بیان اینکه برخی نقدها از جانب منتقدانی که بیشتر نگاه سیاسی و جنبه تخریبی شاید داشته باشند انجام می‌شود، گفت: نمی‌شود همه انتقادها را با یک حکم قضاوت کرد و نقدها مختلف و متفاوت هستند.در مجموع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دولت باید نگاهش به منتقدین با شرح صدر باشد ولو اینکه یک نقد نا‌بجا صورت بگیرد، تیم اقتصادی باید از انتقادهای کارشناسی استقبال کند.
صادقی در خصوص انتظارات از تیم اقتصادی دولت آینده، اظهار داشت: با توجه به وضع نا‌بسامانی که دولت یازدهم تحویل گرفت با اعمال یک‌سری سیاست‌های انضباطی تورم اقتصادی کاهش داد و رشد اقتصادی منفی را مثبت تبدیل کرد.
وی با بیان اینکه با اعمال سیاست‌های ارزی و پولی در بازار ، باعث ایجاد ثبات شد، گفت: بازار کشور از التهاب خارج شده که درمجموع این عوامل باعث می‌شود تیم اقتصادی دولت نمره قبولی را دریافت کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز