روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 816
  • 779
  • 1,330,328
دولت باید در جذب سرمایه‌گذاری خارجی سرعت بیشتری از خود نشان دهد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که مقام معظم رهبری با اعلام جهت‌گیری‌های اصلی دولت،‌ هدیه روز تنفیذ را به رئیس جمهور دادند، ‌گفت: دولت باید با برنامه‌ریزی در جهت جذب سرمایه‌گذاری خارجی و ورود تکنولوژی‌ها در صنایع مختلف سرعت بیشتری در کارهایش داشته باشد.
فاطمه سعیدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوازدهم مطرح کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر تعامل گسترده با جهان نکته بسیار مهمی بود که دولتمردان را در تداوم راهی که در پیش گرفته‌اند استوارتر می کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: حال که ایشان تعامل با جهان را در میان سه جهت گیری اصلی دولت برشمرده‌اند دولت نیز باید در جذب سرمایه‌گذاری خارجی و همچنین ورود دانش و تکنولوژی در صنایع مختلف سرعت بیشتری از خود نشان دهد.مخالفان دولت هم باید به بیانات رهبری توجه کرده و در مقابل برقراری روابط عزتمندانه دولت با سایر کشورها سنگ‌اندازی نکنند.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: بنابراین آقای روحانی مسئولیت سنگینی را به دوش دارد و امیدواریم کابینه‌ای انتخاب کند که بتوانند این بار مسئولیت را به مقصد برسانند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز