روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 79
  • بازدید دیروز: 3,301
  • کل بازدید ها: 839,422
دولت با تمام امکانات، در حال کار در زمینه ریزگردها است

هشتاد و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور،‌ به ریاست رحمانی فضلی و با محوریت موضوع حاشیه نشینی در وزارت کشور برگزار شد.
رحمانی فضلی وزیر کشور در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور، که به مسئله حاشیه نشینی اختصاص داشت، ضمن ابراز تاًسف از مشکلات عدیده حاشیه نشینی شهر اهواز علی رغم تمام تلاش های صورت گرفته از سوی دولت در این زمینه اظهار کرد: قابل قبول نیست که اهواز به عنوان شهری که بخش اعظمی از نفت ایران را تامین می کند،‌ درگیر مشکلاتی همچون حاشیه نشینی باشد. بعلاوه این موضوع در خوزستان یکی از مشکلات اصلی و از موانع توسعه استان است.
رئیس شورای اجتماعی کشور در ادامه با اشاره به خسارات ناشی از جنگ در این استان و تقدیر از رشادت های شهروندان خوزستانی در طول ۸ سال دفاع مقدس گفت: استان خوزستان همانطور که از تنوع اقوام برخوردار است، مورد توجه اغیار هم بوده و هست.
وزیر کشور تصریح کرد: باید در مسائل اجتماعی، اقتصادی، مسائل عمومی شهروندان و مسائل کالبدی و انجام خدماتی که سطح رضایتمندی ها را ارتقا دهد،‌ اقدامات اساسی و ضروری صورت گیرد.
رئیس شورای اجتماعی کشور در خصوص بحران ریزگردها در این استان نیز تصریح کرد: دولت با تمام امکانات، در حال کار در این زمینه است، بنابر این باید در چارچوب این شورا و با تلاش پیگیر، اقداماتی در جهت بهبود وضعیت در این خصوص انجام شود تا سطح رضایتمندی ها را افزایش دهیم.
رحمانی فضلی بر موضوع توانمندسازی، اصلاح و ساماندهی کالبدی و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی در مناطق حاشیه نشین تاکید کرد .
وزیر کشور در بخش دیگری از جلسه با اشاره به طرح فوق العاده ای در جهت مصون سازی و آگاهی بخشی به مردم در برابر آسیب های اجتماعی، از انتخاب ۱۰ محله در ۱۰ مرکز استان کشور برای اجرای این طرح در قالب مرکز فعالیت های اجتماعی محله خبر داد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز