روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 591
  • 721
  • 1,335,513
دولت به تنهایی قادر به اداره جامعه نیست

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت به تنهایی قادر به اداره جامعه نیست.
حسن استوار آذر در همایش دیپلماسی عمومی و حقوق شهروندی سمن های آذربایجان شرقی در خصوص نقش سمن ها اظهار کرد: باتوجه به وضیعت اجتماعی و اقتصادی برای رفع این معضل خانه های تشکلاتی را در سال گذشته احیا کردیم تا در کنار این سازمان ها مباحث اجتماعی و اقتصادی برطرف شود.
وی با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به اداره جامعه نیست در کنار این موضوع خانه های تشکلاتی به صورت داوطلبانی ورود کرده اند و به صورت قانونی فعالیت می کنند، افزود: بستری را برای مدیران و دستگاه های دولتی فراهم می کند تا از این موضوع بهره مند شوند و خود سازمان های مردم نهاد با فعالیت های داوطلبانه در رفع مشکلات جامعه قدم های موثری بردارند.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: سمن ها در کنار مطالعه گری قانونی به عنوان یاری گر دولت در جهت تحقق قوانین و اجرای قوانین گام هایی را بر می دارند.
استوار آذر عنوان کرد: امیدواریم در سال های آتی با ارتباطات مستمر و فعالیت ها پیش از پیش شاهد حضور سازمان های غیردولتی در محور فعالیت ۱۰ گانه باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز