روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 196
  • 446
  • 1,294,897
دولت به کمک مردم نیاز دارد

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت همراهی مردم با دولت تاکید کرد و گفت: دولت به کمک مردم نیاز دارد و مسئولین در کنار مردم با همدلی و تعامل می توانند مشکلات را حل کنند.
علی جهانگیری در دیدار اهالی روستای دیزج علیاء شهرستان مرند که به مناسبت هفته دولت در مسجدجامع این روستا برگزار شد، اظهار داشت: دولت به وضعیت اقتصادی مردم آگاه است و براین اساس در تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است.
وی بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: در شرایط خاص اقتصادی و افزایش تحریم ها توسط آمریکا، باید با اقتصاد مقاومتی بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت همراهی مردم با دولت خاطرنشان کرد: دولت نیاز به کمک مردم دارد و مسئولین در کنار مردم با همدلی و تعامل می توانند مشکلات را حل کنند، همچنان که در زمان دوران جنگ تحمیلی با وجود کاستی ها و کمبودها و مشکلات، پیروز شدیم.
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: ما در شرایط کنونی در جنگ اقتصادی یا همان جنگ نرم قرار داریم و دشمنان با سوء استفاده از مشکلات موجود در کشور در تلاش برای ناامید کردن و بدبین کردن مردم نسبت به نظام و مسئولین هستند.
وی افزود: دشمن امروز با آغاز جنگ اقتصادی، موضع اقتصادی را نشانه گرفته تا مردم نسبت به کشور و نظام اسلامی دلسرد شوند تا از این طریق بتواند توطئه های خود را عملی کند.
معاون اقتصادی استاندارآذربایجان شرقی تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانانشان از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در تلاش برای ضربه زدن به نظام هستند و مردم ایران با تعامل و وحدت بر تمامی مشکلات پیروز شده اند و در آینده نیز با بصیرت و همدلی، وضعیت امروز را نیز سپری خواهند کرد.
جهانگیری در پایان به اشاره به پروژه های به بهره برداری رسیده در هفته دولت تاکید کرد: در هفته دولت امسال با وجود مشکلات و وضعیت اقتصادی دولت، شاهد افتتاح پروژه های مختلفی در شهرستان ها هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز