روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 645
  • 857
  • 1,393,938
دولت دوازدهم به دنبال بیمه کولبران

عضو هیات مدیره کانون هماهنگی‌های شوراهای اسلامی کار کردستان می‌گوید: یکی از نقاط درخشان دوران وزارت علی ربیعی؛ طرح بیمه قشر آسیب‌پذیر کولبران است که اگرچه ازسوی مجلس ارایه شد اما می‌تواند وضعیت این زحمتکشان که هیچ امیدی به بهتر شدن وضعیتشان نداشتند را تاحدودی بهبود بخشد.
سیدشاکر ابراهیمی ا با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به اینکه دکتر ربیعی از جنس کارگران است، چهار سال ابتدایی وزارت او بر مسند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را می‌توان پی‌ریزی برای فعالیت‌های تاثیرگزاری در چهار سال دوم وزارت دانست البته امیدواریم تا در چهار سال دوم ارتباط ایشان با جامعه کارگری ادامه داشته باشد.
وی افزود: یکی از نقاط درخشان دوران وزارت علی ربیعی بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ طرح بیمه قشر آسیب‌پذیر کولبران است که اگرچه ازسوی مجلس ارایه شد اما می‌تواند وضعیت این زحمتکشان که هیچ امیدی به بهتر شدن وضعیتشان نداشتند را تاحدودی بهبود بخشد.
این فعال کارگری کردستان با اشاره به وضعیت کار در استان می‌گوید: کردستان یک استان غیرصنعتی محسوب می‌شود که دولت آقای روحانی برای جلوگیری از به وجود آمدن مسائل حاشیه‌ای مانند کولبری باید به وضعیت اشتغال این استان رسیدگی کند.
او در این رابطه ادامه می‌دهد: در کردستان نیروی کار بسیاری وجود دارد که متاسفانه به دلیل نبودن کار به مشاغلی چون دستفروشی، کولبری و قاچاق گرایش پیدا می‌کنند. اما با ایجاد شغل برای جوانان تحصیل کرده آنها می‌توانند برای جامعه کارگری مفیدتر باشند و سهمی از تولید داخلی را به خود اختصاص دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز