روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 728
  • 721
  • 1,335,650
دولت نمی‌تواند به تنهایی اشتغال به وجود بیاورد

محمدجواد آذری جهرمی، جوانترین وزیر کابینه در گفتگو با خبر نگاران گفت : فعالیت اصلی‌ ما که آقای رئیس‌جمهور هم پیگیر آن هستند و به‌عنوان یک موضع مهم مطرح شده، بحث و توسعه اشتغال در عرصه فناوری اطلاعات است.
قطعاً جزوه برنامه‌های ماست. وقتی می‌گوییم اشتغال به وجود ‌آید دولت که نمی‌تواند اشتغال به وجود بیاورد. بخش خصوصی که می‌تواند با سرمایه‌گذاری و خلاقیت کار بکند همین‌ها هستند که ۵۰۰ هزار شغل را ایجاد می‌کنند همه‌ی همّ و غم باید در راستای حمایت از این استارت آپ ها باشد. اگر بخواهم کمی سیاسی صحبت کنم در این حوزه که مقداری به لحاظ عمومی ملموس شود، این است که ما خودمان هم در یک مقطعی از کشور می‌گفتیم که این استارت‌آپ‌ها در واقع عوامل نفوذ فرهنگی و مسائل این‌چنینی است. خب البته می‌توانست باشد اما نسبت به این مقوله فکر شد که از این ظرفیت استفاده شود. مدل خوبی در درون کشور پیاده‌سازی بشود مسیر کشور رفت به سمت سازندگی در داخل امروز می‌بینیم که آمریکا آمده علیه این مسئله عکس‌العمل نشان می‌دهد تحریم می‌کند آمریکا نمی‌رود نقطه‌ ضعف ما رو تحریم کند می‌رود نقطه‌ی قوت ما را تحریم می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز