روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
دوناروما و دستمزدی بیش از رونالدو و مسی

با بررسی و مقایسه دستمزد دوناروما با ستارگانی چون مسی و رونالدو متوجه تغییرات در عرصه مالی فوتبال در سالهای اخیر خواهیم شد.
بی شک از بحث های مهم بازار نقل و انتقالات تابستانی، آینده جان لوییجی دوناروما سنگربان جوان میلان است که با دستمزد نجومی سالانه ۶ میلیون یورو از سوی روسونری مواجه شده است.
اگرچه نمی توان منکر افزایش دستمزدها در طی سالیان اخیر در دنیای فوتبال شد، اما نباید فراموش کرد که به عنوان مثال مسی در این سن و در هنگام امضای قرارداد با بارسلونا تنها ۳ میلیون یورو و نصف دوناروما حقوق می گرفت.
همچنیین رونالدو در این سن حدود ۲ میلیون یورو و رونی ۱/۸ میلیون یورو از منچستریونایتد حقوق می گرفتند. نیمار، دیگر ستاره دنیای فوتبال در این سن هنوز عضو سانتوس بود و سالانه ۱/۵ میلیون یورو درآمد داشت.
علیرغم پیشرفت فوتبال در زمینه اعطای دستمزد در سالهای اخیر، نباید فراموش کرد که زلاتان در ۱۸ سالگی در مالمو تنها ۱۵۰۰ یورو دستمزد داشت و حالا می توان با مقایسه دستمزد این ستارگان با دونارومای ۱۸ ساله متوجه تفاوت دنیای فوتبال طی سالهای اخیر شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز